Suwałki
Pięć medali zdobyli suwalscy badmintoniści podczas turniejów U 17 na Litwie.
Ze złotem wracają z Kowna Aleksandra Wasilewska, para Maja Janko / Alicja Syrek, oraz Maja Janko oraz Krzysztof Podkowiński w grze mieszanej.
Brązowe medale zdobyli Jan Szeszko i Igor Skolimowski w grze podwójnej i Jan Szeszko / Aleksandra Kurkiewicz w grze mieszanej.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






