Suwałki
Pięć medali zdobyli suwalscy badmintoniści podczas turniejów U 17 na Litwie.
Ze złotem wracają z Kowna Aleksandra Wasilewska, para Maja Janko / Alicja Syrek, oraz Maja Janko oraz Krzysztof Podkowiński w grze mieszanej.
Brązowe medale zdobyli Jan Szeszko i Igor Skolimowski w grze podwójnej i Jan Szeszko / Aleksandra Kurkiewicz w grze mieszanej.


![Czy Zełenski powinien zachować Order Orła Białego? [SONDA] 2 718981228 1866451501355455 822759448338527908 n e1780926723817](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/718981228_1866451501355455_822759448338527908_n-e1780926723817-350x250.jpg)









