Suwałki
Zakończył się piąty sezon funkcjonowania systemu rowerów miejskich SUWER w Suwałkach.
W tym roku użytkownicy przejechali ponad 129 tysięcy kilometrów. Rowery były dostępne od wiosny do końca sezonu, a wypożyczono je ponad 33 tysiące razy. Łączny czas wypożyczeń wyniósł blisko 20 tysięcy godzin.
Przez pięć lat działania systemu suwerowcy pokonali już ponad milion kilometrów.
– SUWER nadal cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców, turystów i gości odwiedzających Suwałki – mówi Roman Rynkowski, zastępca prezydenta Suwałk.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






