Suwałki
Kościół Ewangelicko-Augsburski w Suwałkach ma być otwarty w przyszłym roku – mówił w Radiu 5 ksiądz Dawid Banach, proboszcz parafii. Obecnie trwają szeroko zakrojone prace remontowe i restauratorskie, które mają przywrócić świątyni jej dawny blask.
Trwający remont świątyni to nie jedyne zadanie inwestycyjne, które stoi przed parafią w nadchodzącym roku.
Pełna rozmowa z gościem:





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






