Suwałki
Miejskie lodowisko w Suwałkach inauguruje sezon. Od piątku 5 grudnia miłośnicy łyżew mogą odwiedzać namiot przy Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Szpitalnej w Suwałkach.
Dla indywidualnych gości lodowisko otwiera się popołudniami i w weekendy. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt: łyżwy, chodziki „pingwinki” dla początkujących łyżwiarzy i kaski. Dostępna jest również usługa ostrzenia łyżew.
Natomiast od poniedziałku do piątku od 08:00 do 14:00 lodowisko jest dostępne bezpłatnie dla grup szkolnych.
Paweł Żuk, zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, zachęca grupy pod opieką nauczycieli do dokonywania rezerwacji w SP nr 11.
Sezon obiektu potrwa najprawdopodobniej do końca lutego. Jego funkcjonowanie będzie niezależne od pogody.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






