Suwałki
Dwaj policjanci w szpitalu – to efekt wypadku, do którego doszło we wtorek (13.01) po południu na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Leśnej.
Oznakowany radiowóz policji zderzył się z osobową skodą.
Jak informuje podkomisarz Karol Górski, oficer prasowy suwalskiej policji, policjanci jadący na zgłoszenie, dotyczące osoby, która mogła być narażona na wychłodzenie wjechali z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi, na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Wtedy doszło do zderzenia z osobową skodą.
Do szpitala trafili dwaj funkcjonariusze jadący radiowozem.











![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 11 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)




