Suwałki
Perfect i Łukasz Drapała wystąpią w piątek (16.01) na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Widownia usłyszy najstarsze i te nowe przeboje zespołu. O zbliżającym się wydarzeniu mówił w Radiu 5 Dariusz Kozakiewicz, gitarzysta i kompozytor Perfectu. Jak mówił, do Suwałk jedzie, jak do siebie. Wspominał koncert sprzed 23 lat w ramach Lata z Radiem 5 i Suwałki Blues Festival.
Cała rozmowa poniżej.




![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 4 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)







