Ełk
Przy ograniczeniu do 90. pędził mając na liczniku 152 km/h. Wobec kierowcy Volkswagena interweniowali ełccy policjanci.
Pomiar prędkości wykonali na drodze krajowej numer 16. Konsekwencje dla kierowcy to mandat w wysokości 4 tys. zł oraz 14 punktów karnych, ponieważ – jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ełku w mediach społecznościowych – kierowca wykroczenia dopuścił się w warunkach tak zwanej recydywy.
Funkcjonariusze przypominają, że od 3 marca za takie wykroczenia kierowcy będą mieli zatrzymywane prawo jazdy na 3 miesiące. Dotyczyć to będzie przekroczenia prędkości o 50 km/h na drodze jednojezdniowej dwukierunkowej poza obszarem zabudowanym.



![Pijany kierowca na stacji paliw. Cofając uderzył w regał z płynami [VIDEO] 3 KPP w Goldapi](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/KPP-w-Goldapi-350x250.jpg)








