Orzysz
Groźne zdarzenie drogowe w Orzyszu. 20-letni ełczanin kierujący BMW dachował na ul. Giżyckiej. Do zdarzenia doszło dziś (2.04) przed południem.
– Na szczęście nikomu nic się nie stało, mówi Radiu 5 Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.
Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi.
Pomimo słonecznej aury policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę zgodną z przepisami.






![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 6 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)





