Suwałki
Około 25 tysięcy podatników rozliczyło się już z podatku w Urzędzie Skarbowym w Suwałkach. Większość z nich, bo blisko 96 proc. zrobiło to drogą elektroniczną. Urzędnicy suwalskiej „skarbówki” spodziewają się około 70 tysięcy zeznań.
Podatnicy na rozliczenie się z fiskusem mają jeszcze półtora miesiąca. Mogą to zrobić drogą tradycyjną, składając dokumenty w Urzędzie, ale też elektroniczną, za pośrednictwem strony podatki.gov.pl. Za tych, którzy nie zrobią nic, Urząd sam rozliczy podatek i wyśle stosowną informację. O szczegółach mówiła w czwartek (12.03) w Radiu 5 Renata Tkaczyk, naczelnik Urzędu Skarbowego w Suwałkach.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






