Suwałki
Blisko 200 osób wzięło dziś (23.06) udział w XXI edycji Integracyjnego Biegu Ulicznego w Suwałkach. Organizatorem wydarzenia był Dom Pomocy Społecznej „Kalina” oraz Stowarzyszenie Przyjaciół DPS „Kalina
W biegu brały udział osoby z niepełnosprawnościami, podopieczni domów pomocy społecznej z regionu, Środowiskowego Domu Samopomocy w Suwałkach oraz uczniowie suwalskich szkół. Po zakończeniu zawodów na uczestników czekał piknik integracyjny.
W wydarzeniu uczestniczyli między innymi Czesław Renkiewicz Prezydent Suwałk i Zdzisław Przełomiec Przewodniczący Rady Miejskiej.
















