Ełk
Sejmowa Komisja Infrastruktury obradowała dziś (24 czerwca) podczas wyjazdowego posiedzenia w Ełku. Jak mówi jej przewodniczący Mirosław Suchoń, wyjeżdżają z miasta z konkretami.
Posła Zbigniewa Ziejewskiego, obecnego w Ełku cieszy to, że w tym spotkaniu wzięło udział wielu samorządowców oraz przedstawicieli instytucji.
– Ponieważ po tej decyzji, inwestycja może wejść w kolejny etap – zaznacza Tomasz Andrukiewicz, prezydent Ełku.
Jest też ważne dla przyszłości miasta potwierdzenie.
Dodał samorządowiec, natomiast poseł Anna Wojciechowska podkreśla wagę tego spotkania w Ełku.. Jak mówi parlamentarzystka, dzięki niemu problemy subregionu będą lepiej widoczne w sejmie.
Do tematów związanych z drogą S 16 oraz trasą Rail Baltica będziemy wracać.












