Łomża
Ponad 240 nielegalnych e-papierosów przejęli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży.
Towar został wykryty podczas kontroli przesyłek w jednej z łomżyńskich sortowni kurierskich. Funkcjonariusze wykorzystali skaner rentgenowski, dzięki któremu ujawnili dwie paczki zawierające 242 jednorazowe papierosy elektroniczne bez polskich znaków akcyzy.
O szczegółach mówił kom. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS
Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy oszacowano na blisko 85 tysięcy złotych.














