Sejny
Marsz Pamięci w Hołdzie Ofiarom Obławy Augustowskiej zorganizowało w miniony piątek (19.06) Stowarzyszenie Pamięci Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej w Sejnach. Uczestnicy spotkali się przy Muralu Ofiar Obławy Augustowskiej skąd przejechali autokarami do miejscowości Stanowisko, gdzie w miejscu Mordu Żołnierzy 24 Batalionu KOP ,,Sejny” złożyli kwiaty i zapalili znicze. Następnie ruszyli przez Zelwę do Gib, szlakiem Ofiar Obławy Augustowskiej. W marszu udział wzięli uczniowie szkół z Sejn oraz z Gib, nauczyciele, żołnierze, mieszkańcy oraz członkowie stowarzyszenia. Projekt sfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.


























