Suwałki
Pokazy działalności Kół Gospodyń wiejskich, występ zespołu Wigranie, atrakcje dla dzieci, ale przede wszystkim dobre regionalne jedzenie.
W Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach odbył się Podlaski Turniej Kół Gospodyń Wiejskich.
Koła Gospodyń Wiejskich są bardzo ważne w naszej społeczności – mówi wójt gminy Suwałki Zbigniew Mackiewicz
Ważne jest również to, że mieszkańcy wsi są coraz bardziej aktywni. To sprzyja budowaniu wspólnoty.
Organizatorem Podlaskiego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Gmina Suwałki.
Patronat nad wydarzeniem objęło Radio 5.






















