Ełk
Ełccy policjanci proszą o rozwagę wszystkich tych, którzy odpoczywają nad wodą. To po groźnej sytuacji w niedzielę, gdy 15-latek wbiegł do Jeziora Ełckiego i w pewnym momencie wykonał tak zwany „skok na główkę”.
– Przebywał na plaży w gronie znajomych – mówi Kinga Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Mundurowi kolejny raz wychodzą z apelem do mieszkańców i przyjezdnych.
Ostrzega Kinga Kalinowska.











