Suwałki
Ponad 30 migrantów i trzech kurierów zatrzymali w miniony weekend funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej przy granicy polsko-litewskiej.
Działania prowadzili mundurowi z Placówek Straży Granicznej w Rutce-Tartak i Sejnach.
– W piątek zatrzymano 6 osób, które nielegalnie przekroczyły granicę, w sobotę 3, a w niedzielę aż 25. Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali również trzech kurierów przewożących migrantów – przekazuje podporucznik Straży Granicznej Michał Bura.
Trwają dalsze czynności w tej sprawie.















