Ślubowanie złożyła dziś nowa suwalska radna – Alicja Andrulewicz

556875e2 cd78 4fcb 966f 93073add3539

SUWAŁKI

Ślubowanie złożyła dziś nowa suwalska radna – Alicja Andrulewicz.

Tym samym zastąpiła w Radzie Miasta Suwałki Kamila Klimka, który niedawno został prezesem miejscowego Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód i zrezygnował z mandatu radnego i przybył dziś na sesję podziękować gremium za wspólna pracę na rzecz mieszkańców.

Alicja Andrulewicz przez wiele lat kierowała wydziałem kultury suwalskiego magistratu. Była też dyrektorem Suwalskiego Ośrodka Kultury. W wyborach samorządowych w 2024 roku startowała z komitetu wyborczego „Razem dla Suwałk – Czesław Renkiewicz” i w swoim okręgu wyborczym uzyskała 4 wynik, po Kamilu Klimku. Zbigniewie De-Mezerze i Marioli Karpińskiej. Kandydatka otrzymała wówczas 213 głosów.

 

556875e2 cd78 4fcb 966f 93073add3539
Exit mobile version