Ełk
Na ten moment uczniowie czekali długie miesiące. W piątek (26.06) w szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek. Koniec z klasówkami, zajęciami i sprawdzianami. Czas na zasłużony odpoczynek. Uczniowie podczas uroczystych apeli odebrali świadectwa i nagrody za dobre wyniki w nauce.
Po dopełnieniu formalności oficjalnie mogli rozpocząć dwumiesięczną labę.
– To był dobry rok – mówi Dorota Maksymowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku.
Wrzesień przyniesie kolejne zmiany programowe. W podstawówkach będą między innymi zajęcia praktyczno-techniczne.
Powiedziała Radiu 5 Dorota Szczawińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku.
Uczniowie nie kryli radości. Jak podkreślali, wakacje to dla nich wyjątkowy czas.
A jakie mają plany na najbliższe dwa miesiące?
Zajęcia szkolne wracają we wtorek, 1 września.














