Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety 19 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Śmiertelny wypadek

Foto: KMP Suwałki

Suwałki

Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez ciężarówkę na ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Do wypadku doszło w piątek (23.12) około godz. 2.00 w nocy na oznakowanym przejściu dla pieszych. Informację potwierdził Radiu 5 aspirant sztabowy Piotr Tyczkowski z suwalskiej policji. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny. Wyjaśniają też okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Autor: EM     Źródło: KMP SuwałkiData: 23 grudnia 2016

   
Tagi:

4 Komentarzy

  1. Mikolaj Odpowiedz

    tranzyt od minimum 20 lat powinien przebiegać omijając skupiska ludzkie.tranzyt wzdłuż granicy do Kuźnicy Białostockiej około 90km z Budziska.trasa budowana w szczerym polu nikomu nie przecinająca pól uprawnych,jakie koszta?kilkaset razy niższe,no i tysiące ludzkich istnień ocalone

  2. Antek bez majtek Odpowiedz

    A ja by to tak wpat na pomysł ,żeby tranzyt górą puścić . Tzn zbudować taaaakie ogromne kładki czy jak to sie zwie estakada i po kłopocie . Choletra też może być źle , bo potem taki Daf jak spadnie z takiej kładki ,to może komuś na łeb wlecieć i znowu problem . Ale i z tego jest wyjście ,trza wykopać tunel . O tunel od Budziska do Świecka i Tiry nie będą nikomu przeskadzać . I żaden nikomu z estakady na łeb nie spadnie .
    W nadzieji na tunel wszystkim życzę Wesołych Świąt i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.