Ełk
6 złotych padło łupem dwóch 16-latków zatrzymanych przez ełckich policjantów. Wpadli, bo jeden z nich zgubił na miejscu telefon. Nastolatek zadzwonił do siebie akurat wtedy, gdy na miejscu byli policjanci.
– Do zdarzenia doszło w niedzielę (20.06). 16-latkowie włamali się do stoiska z owocami – mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Sprawą nastolatków zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.




![Kim są mężczyźni z nagrań monitoringu? Pytają policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży [VIDEO] 4 monitoring sklep zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2025/05/monitoring-sklep-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.png)







