Gołdap
Podróż musiał kontynuować pieszo. Mowa o 40-letnim rowerzyście zatrzymanym przez gołdapskich policjantów.
W poniedziałek (29.07) tutejsi funkcjonariusze prowadzili akcję „Trzeźwy Poranek”.
Łącznie skontrolowano 200 kierujących, informuje Marta Domańska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.
Policjaci przypominają, że każdy nietrzeźwy użytkownik drogi stwarza realne zagrożenie dla siebie i innych! Dotyczy to zarówno kierowców pojazdów mechanicznych, rowerzystów, jak i pieszych.








![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 9 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)


