Uczniowie zaczynają wakacje

zakonczenie roku 26 06 3lo e1782469999593

Suwałki

Koniec nauki, początek wakacji. Uczniowie w wszystkich placówkach w kraju odebrali dziś (26.06) świadectwa i rozpoczęli letni wypoczynek. Z mikrofonem Radia 5 gościliśmy w III Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach.

Jak mówi Justyna Oberman, dyrektor placówki, był to bardzo intensywny rok szkolny. Przed uczniami i nauczycielami zasłużony odpoczynek.

– Podczas zakończenia roku szkolnego przypominaliśmy uczniom, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa podczas wakacji – dodała Justyna Oberman.

Exit mobile version