Suwałki
Koniec nauki, początek wakacji. Uczniowie w wszystkich placówkach w kraju odebrali dziś (26.06) świadectwa i rozpoczęli letni wypoczynek. Z mikrofonem Radia 5 gościliśmy w III Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach.
Jak mówi Justyna Oberman, dyrektor placówki, był to bardzo intensywny rok szkolny. Przed uczniami i nauczycielami zasłużony odpoczynek.
– Podczas zakończenia roku szkolnego przypominaliśmy uczniom, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa podczas wakacji – dodała Justyna Oberman.












