Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Wybił szybę w aucie

Foto: Radio 5

Ełk

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 37-letni wandal zatrzymany przez ełckich policjantów. Mężczyzna odpowie za zniszczenie auta.
Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mieszkaniec Ełku wracając z imprezy, w pewnym momencie podszedł do zaparkowanego volkswagena i uderzając dłonią rozbił tylną szybę. Do zdarzenia doszło w sobotę (15.07.) w okolicach miejskiej promenady.
Już kilka minut po zgłoszeniu policjanci zatrzymali mężczyznę, który poruszał się po mieście z zakrwawioną ręką. Jak się okazało, dłoń została zraniona odłamkami szkła.
-Swoje chuligańskie zachowanie tłumaczył silnym działaniem alkoholu- mówi Agata Kulikowska oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: mm,jwe     Źródło: KPP w EłkuData: 17 lipca 2017

   
Tagi:

2 komentarze

  1. oby Odpowiedz

    Idiotów nie brakuje! Ale jest na to rada. Nie trzeba żadnego więzienia ani aresztu. Wystarczy walnąć po kieszeni. Na przykład przez 12 miesięcy, miesiąc w miesiąc, 1000 złotych grzywny, powiedzmy na jakiś szczytny cel albo na naprawę miejskich koszy na śmieci niszczonych przez debili, albo na utrzymanie zieleni miejskiej itp. Nie ważne, że koszt szyby jest niższy niż te 12 tys. w wymiarze rocznym. Płacisz, bo jesteś zwyczajnie debilem, czyli taki sobie nowy podatek od tego, że jako inwalida umysłowy możesz żyć w tym mieście, w tym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.