Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Monika Tyszkiewicz
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Każdy dzień to sukces


Podsumowanie mijającego roku działalności Suwalskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Suwałkach odbyło się we wtorek (27.12) na antenie Radia 5. O tym co udało się zrobić w 2016 roku opowiadali nasi goście Zofia Syperek, przewodnicząca Stowarzyszenia, Irena Świacka, dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Brodzie Nowym i Hanna Borys-Maluchnik, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Wodzie. Stowarzyszenie od wielu lat realizuje projekty rehabilitacyjno-terapeutyczne, które kieruje do osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenów powiatu suwalskiego, sejneńskiego i augustowskiego. – Mijający rok był dla nas bardzo pracowity – powiedziała Zofia Syperek.
– Staramy się działać bazując na nowoczesnych i innowacyjnych metodach, tak aby jak najlepiej pomagać podopiecznym Ośrodka w Brodzie Nowym – tłumaczy Irena Świacka, dyrektor placówki.
– W naszej placówce w Białej Wodzie przebywają 42 osoby, prowadzimy szereg zajęć i staramy się cały czas ulepszać program – powiedziała Hanna Borys-Maluchnik.

Data: 27 grudnia 2016

   
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.